Agencja eventowa specjalizuje się w organizacji eventów, konferencji, spotkań firmowych, kampanii marketingowych i turystyki biznesowej.

Czym zajmuje się firma eventowa?

Ich głównym celem jest organizacja i realizacja wydarzenia na dużą skalę. Zazwyczaj imprezy organizowane są na prywatne przyjęcie lub w celach biznesowych. Agencje eventowe świadczą usługi takie jak: zarządzanie imprezą, wybór miejsca, logistyka, rozrywka i inne.

Firma eventowa zwykle ma głębokie relacje z agencjami rozrywkowymi i miejscami. Mają duże doświadczenie w planowaniu skomplikowanych szczegółów imprezy, aby zapewnić, że jest ona udana. Event plannerzy są zazwyczaj na poziomie wykonawczym w agencji i mają wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Zazwyczaj podejmują się oni realizacji projektów w miarę ich powstawania, z niewielkim lub żadnym wyprzedzeniem.

eventy

Agencja eventowa w Polsce i na świecie

Na całym świecie istnieje wiele różnych agencji eventowych. Świadczą one usługi dla wielu klientów, od firm prywatnych po organizacje państwowe, uniwersytety, a nawet osoby prywatne. Jak widać, zakres tego biznesu jest ogromny. Jednak wszystkie agencje eventowe mają jedną wspólną cechę: pracują nad stworzeniem atmosfery dla organizowanych przez siebie wydarzeń. Ich celem jest to, aby było jak najbardziej komfortowo i przyjemnie dla gości i uczestników imprezy. Dlatego też, tworząc eventy dla swoich klientów, agencja eventowa Kraków traktuje jako miasto, gdzie warto oferować szeroki wachlarz usług: wynajem sprzętu audio i video, wynajem namiotów, budowa i dekoracja sceny, pomoc techniczna podczas samego eventu, catering i wiele innych. Dla niektórych klientów świadczą również usługi kadrowe: zatrudniają pracowników do pracy na miejscu imprezy lub zlecają im obsługę recepcji.