Kto z nas nie ma stosu papieru różnego pochodzenia w rogu biurka lub szufladzie, niech pierwszy rzuci kamieniem. A tak na poważnie, przechowywanie dokumentacji jest problemem każdego z nas. Od ucznia, który nie ma gdzie trzymać swoich prac plastycznych czy wypracowań, przez osobę pracującą, po babcię, która ciągle szuka swoich przepisów rozsianych po całym domu. A rozwiązanie tego problemu jest proste. Wystarczy teczka z nadrukiem i bałagan znika. 

Do czego taki produkt?

Wszelkiego rodzaju teczki https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/teczki/ świetnie sprawdzą się do uporządkowania papierowego bałaganu. O ile schludniej wygląda jedna lub dwie teczki ułożone na sobie, niż stos kartek, które spadają, przemieszczają się i giną. A dlaczego teczka z nadrukiem? Nadruk jest świetnym rozwiązaniem, bo pozwala skojarzyć zawartość teczki z konkretnym obrazkiem na wierzchu.

Dzięki temu nie musimy otwierać każdej po kolei w poszukiwania wypracowania, rachunku lub przepisu. Oczywiście można skorzystać z teczek w różnych barwach, ale nie każdy skojarzy kolor z zawartością.

Obrazek na teczce, szczególnie zabawny lub z napisem łatwiej zapadnie nam w pamięć. Jeszcze jedną zaletą teczek jest możliwość postawienia ich pionowo na półce lub zawieszenia na tablicy nad biurkiem. Dzięki temu możemy odzyskać przestrzeń zasypaną do tej pory papierem. 

Dla kogo?

Teczka z nadrukiem przyda się każdemu. Niezależnie od wieku, płci, czy narodowości. Mimo iż żyjemy w czasach cyfryzacji, co niewątpliwie pozytywnie wpłynęło na ilość zużywanego papieru, to wciąż musimy przechowywać pewne rzeczy w oryginale. W każdym domu są różne gwarancje czy instrukcje. Dostajemy je zwykle na papierze.

A kiedy sprzęt się psuje, lub wymaga naprawy okazuje się, że po potrzebnych dokumentach ślad dawno zaginął. Każdy ma ważne dokumenty osobiste, których należy pilnować jak oka w głowie. Teczka z nadrukiem może to ułatwić i sprawić, że będziemy myśleć o papierowych porządkach bez przerażenia.