Lampy UVC to nowoczesne rozwiązanie, które w krótkim czasie sprawia, że przestrzeń staje się wolna od wirusów i bakterii. Ze względu na niezwykle dużą skuteczność lamp, sterylizację pomieszczeń należy przeprowadzać pod nieobecność ludzi oraz zwierząt. Lampy do dezynfekcji dostępne są w różnych rozmiarach i o różnej mocy, aby mogły skutecznie oczyszczać nawet duże powierzchnie użytkowe. Zadbaj o siebie i swoich bliskich i przekonaj się, jak w prosty sposób można zdezynfekować każde pomieszczenie, używając lampy UV do dezynfekcji.

Idealnie sterylne wnętrze

Dzięki zastosowaniu promieniowania ultrafioletowego możliwe jest całkowite zniszczenie wirusów i bakterii, które znajdują się w pomieszczeniu. Promieniowanie skutecznie zapobiega namnażaniu mikroorganizmów, dzięki czemu w krótkim czasie pomieszczenie staje się sterylne i bezpieczne dla Ciebie i innych osób. Lampa UVC z Hurtownia-swiatla.pl ma wbudowany timer, który pozwala precyzyjnie ustawić czas pracy lampy. Każda lampa do dezynfekcji posiada również maksymalną moc emitowania promieniowania ultrafioletowego, którą należy dopasować do wielkości pomieszczenia.

Działanie lampy UVC

Korzystając z lampy do dezynfekcji pamiętaj, aby wykorzystywać ją jedynie w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie nie przebywają inni ludzie i zwierzęta. Promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla wszystkich organizmów żywych, dlatego należy zachować szczególną ostrożność przy stosowaniu tego rodzaju produktów. Lampa UV do dezynfekcji sprawdzi się doskonale zarówno w gabinecie lekarskim, pomieszczeniu biurowym jak i w prywatnych mieszkaniach, a więc wszędzie tam, gdzie chcesz zadbać o idealną dezynfekcję pomieszczenia.